تدریس

کلاس‌های تدریس عربی در دو سطح:

سطح فصیح در چند مرحله و ترم‌های متعدد:

در تمامی کشورهای عرب، یک زبان فصیح عربی وجود دارد که موجب برقراری اتحاد میان این کشورهاست. در نتیجه شما با یادگیری زبان فصیح می‌توانید متون نوشتاری و رسمی همه‌ی کشورهای عربی را بفهمید.

سطح لهجه‌های زبان عربی:

زبان عربی دارای گویش و لهجه‌های بسیار زیادی است که از منطقه خاورمیانه شروع و تا شمال آفریقا دنباله دارد. اما به طورکلی زبان عربی به لهجه‌های عربی، مصری، باختری و خاوری تقسیم می‌شوند.

تدریس عربی برای تورلیدرهای عربی زبان و گردشگری سلامت:

گردشگران کشورهای عربی بیشترین سفر به ایران را به منظور درمان داشته‌اند، در نتیجه نحوه ارائه خدمات و برخورد تورلیدرها از اهمیت بالایی برخوردار است.

تورلیدرها باید آموزش‌های لازم را دریافت کنند و مهارت تخصصی در این زمینه داشته باشند.

راهکارهای صادرات به کشور عراق:

کشور عراق تقریبا هیچ تولیدی ندارد و تولیدکنندگان ایرانی با تولید مجصولات با کیفیت و متنوع در صادرات به عراق، می‌توانند جایگاه و فرصت شغلی مناسبی به دست آورند. همچنین زمینه رقابت با کشورهایی چون ترکیه، کره جنوبی و آمریکا برای آن‌ها مهیا می‌شود.

در صورتی که تولیدکنندگان مدیریت درستی در زمینه‌های تامین بازار هدف، صادرات و فروش محصول خود داشته باشند می‌توانند سود زیادی به دست آورند.

راهکارهای صادرات به کشورهای حاشیه خلیج فارس:

کشورهای حاشیه خلیج‌فارس مانند قطر، امارات، عمان، بحرین و کویت با ایران رابطه‌ی تجاری خوبی دارند و پتانسیلی عالی برای بالابردن صادرات غیر نفتی محسوب می‌شوند.